Grobničan bliže pobjedi na Velom Joži, na kraju remi

12974395_1036045189807973_7577323159218333675_n
17.04.2016. 00:38; ; Početna / Sport i rekreacija / Grobničan bliže pobjedi na Velom Joži, na kraju remi

Niti četvrtu uzastopnu domaću utakmicu Porečani nisu uspjeli pobijediti. Štoviše, jedva su i do tog boda stigli, jer je Grobničan pokazao da je jača momčad od svih koje su ovog proljeća gostovale na Velom Joži.

Utakmica je započela jedanaestercem za domaće kojeg je sigurno realizirao njihov najbolji strijelac, Marko Kepčija za 1:0. Uslijedila je dominacija Grobničana koji je mogao poravnati do predaha, ali je Čaval bio neprecizan u ključnom trenutku.

U nastavku se nastavila „viktorija“ na gol Jadrana, a egal je donio gostujući najbolji strijelac Dražen Pilčić u 62. minuti. Grobničan je do kraja susreta imao gredu i još jednu prigodu preko Pilčića, dok je za domaće Šoškić u smiraju susreta promašio „zicer“.