Gregori Udovičić osvojio 3. mjesto na Svjetskom prvenstvu u sportskom ribolovu za juniore !

12.10.2018. 13:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Gregori Udovičić osvojio 3. mjesto na Svjetskom prvenstvu u sportskom ribolovu za juniore !
gregori-udovicic

Jučer je u Portugalu  u gradu Vila Real de Santo Antonio završilo 27. svjetsko prvenstvo u sportskom ribolovu za juniore u kategoriji U-16 i U-21  disciplina štap – obala.
Nakon četiri uzastopna iscrpljujuća dana lova na pješčanim plažama Atlantika, član porečkog ŠRD“Zubatac“ GREGORI UDOVIČIĆ je ostvario povijesni rezultat za porečki klub i osvojio odlično pojedinačno 3. mjesto.

Gregori je osvojio i nagradu za najveću ulovljenu ribu, brancina od 665 grama.

Hrvatska reprezentacija je završila natjecanje na solidnom 4. mjestu.

Stariji članovi Vili Pilar kao takmičar i Boris Jelenić kao trener putuju u utorak u Wales na Svjetsko prvenstvo za seniore.