Francuzi su za Porečane u ovom trenutku neki drugi svijet – PAUC HANDBALL – POREČ 38:26 (18:13)

IMG-1e33b3bfcfce09f4b9b7e18426782e6e-V
06.10.2019. 00:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Francuzi su za Porečane u ovom trenutku neki drugi svijet – PAUC HANDBALL – POREČ 38:26 (18:13)

Četvrtoplasirani klub francuske prve lige PAUC handball iz francuskog Aixa, ipak je bio prejak za rukometaše Dinka Đankovića.

Do 25. minute i rezultata 13:11  su Porečani parirali domaćinu ali tada dolazi do izražaja širina klupe francuskog kluba i poluvrijeme završava 18:13 u korist domaćina.

Drugo poluvrijeme porečki rukometaši otvaraju dobro i dolaze na 3 gola zaostatka, ali za nešto više nije bilo snage i utakmica završava rezultatom 38:26 za domaćina.

Iz Francuske su nam javili da su dečki odigrali jako dobru utakmicu i pokazali svu ljepotu i kreativnost rukometa kakav se igra u Poreču, ali Francuska liga je jedna druga dimenzija za našu rukometnu ligu.

Kod Porečana je najefikasniji opet bio kapetan Matija Rađaković sa 7 pogodaka, a pratili su ga  Ivan Filipović i Filip Perić sa 4 gola.

PAUC handball: Baznik, Ong 1, Goni Leoz 2, Bonnefond 2, Pecina Tome 2, Loesch , Rey Morales 1, Paris, Cingesar 3, Larsen 2, Bjornshauge, Lynge Hansen 2, Kavtičnik 5, Gaudin 5, Claire 4

Isključenja: 16 minuta (Bonnefond 6, Pecina Tome 4, Loesch 2, Larsen 2, Bjornshauge 2)

RK Poreč : Muranović, Sakić 3, Mataija 3, Medved, Lugar, Thoss 1, Čipraka, Perić 4, Ševo, Petrov 1, Filipović 4, Mišić, Rađaković 3+4, Moslavac 3, Subotić, Zujić

Isključenja: 10 minuta (Petrov 6, Thoss 2, Sakić 2)

Čestitamo dečkima i treneru na prikazanoj igri!

Uzvratni susret je 12.10.2019. u dvorani Žatika s početkom u 19:00.