Flavia Paliaga iz karate kluba Finida osvojila srebrnu medalju na “karate Darfest”-u

IMG_0530 – kopija
16.10.2018. 01:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Flavia Paliaga iz karate kluba Finida osvojila srebrnu medalju na “karate Darfest”-u

Protekle je subote ( 13.10.2018.) u Daruvaru održan međunarodni karate turnir 18.”Karate Darfest”. Na turniru se okupilo 564 natjecatelja iz 56 klubova i 4 države (BiH, Češka,Hrvatska, Slovenija).

Jedina predstavnica Karate kluba FINIDA bila je Flavia Paliaga koja je nastupila u izvođenju kata, u kategoriji kadetkinja i juniorki, te osvojila srebrnu medalju.

Flavia je odradila još jedan sjajan nastup i pokazala kontinuiran napredak i svoju kvalitetu.

U kategoriji kadetkinja Flavia se probila do četvrfinala gdje je nastup za ulazak u polufinale izgubila od predstavnice Karate centra Šenkovec, Stele Horvat.

U starijoj uzrasnoj kategoriji (juniorke) Flavia je suvereno sa tri čiste pobjede stigla do finala. Nažalost, finalni nastup za 1. mjesto  izgubila je od članice Karate kluba Omega iz Zagreba, Klare Braja,  te se u konačnici plasirala na 2. mjesto i tako kući ponijela srebrnu medalju.