FAŽANA: NK Mladost-NK Jadran 0:3 (0:1)

05.03.2016. 22:09; ; Početna / Sport i rekreacija / FAŽANA: NK Mladost-NK Jadran 0:3 (0:1)
2016-03-05_22h07_58

Istarski derbi protekao je upravo kako smo i najavili, u bespoštednoj borbi koja je po teškom terenu rezultirala sa četiri žuta te dva crvena kartona i ne manje bitno, pobjedom gosta.

Po lošem terenu nije se mogao očekivati ni bolji susret. Jedino vrijedno spomena u prvom dijelu je pogodak Marka Kepčije kojem je sve napravio maestralni David Dujanić.

U 68. minuti Toni Belušić prolazi desnom stranom, a onda oštro zavrće, lopta prolazi kroz „šumu nogu“ da bi je na drugoj vratnici dočekao Šoškić i poslao u mrežu za 0:2.

Uslijedila je „gužva“ u 73. minuti iz koje su sa crvenim kartonom izašli Matija Bagarić i Toni Belušić. Devet minuta kasnije korner za Jadran; Dujanićev centaršut stiže do glave Enisa Šoškića za konačnih 0:3.