Eurogol Belušića presudio Labinjanima – NK Rudar-NK Jadran 1:2 (0:1)

nk-jadran-log
29.03.2015. 10:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Eurogol Belušića presudio Labinjanima – NK Rudar-NK Jadran 1:2 (0:1)

Rudar i Jadran nisu odigrali previše dopadljivu utakmicu, ali sigurno zadovoljniji su teren napustili gostujući igrači koji su sa ova tri boda iz Labina gotovo pa osigurali ostanak u ligi. Pred nogometašima Rudara još je borbe.

U prvih 30 minuta sve vrijedno spomena su dva žuta kartona, a onda je Edi Baša u 35. minuti odlično pogodio iz jednog slobodnog udarca i doveo Jadran u vodstvo.

Gotovo pri izlasku iz svlačionica, obrana Jadrana je pogriješila nakon centaršuta Alića, lopta je stigla do Carla Škopca koji je preciznim udarcem poravnao rezultat. Odluka je stigla u 57. minuti kada potez utakmice pravi Toni Belušić, kapetan Jadrana. On je krenuo sa 35 metara, u trku stigao do dvadesetak metara od Vozile, a onda sjajnim udarcem pogodio lijevi kut – 1:2.

Do kraja susreta „kovari“ su pokušavali poravnati, ali udarac Čudića obranio je Petrušić, a onaj Fejzića na samom kraju utakmice otišao je pokraj gola pa je slavlje Šajeta moglo početi. Prigoda za ispravak Labinjanima je već sljedeće subote kada u Labin stiže Grobničan dok Jadran spokojno dočekuje Opatiju.