Dvije zlatne i jedna brončana medalja za karatiste Finide na međunarodnom turniru “Ljubljana Open”

marija-800x600
22.11.2016. 11:15; ; Početna / Sport i rekreacija / Dvije zlatne i jedna brončana medalja za karatiste Finide na međunarodnom turniru “Ljubljana Open”

Protekle je subote, 19.11.2016. u organizaciji Karate kluba OLIMPIJA, u Ljubljani održan međunarodni karate turnir, ‘’Ljubljana Open’’. Na turniru je nastupilo preko 600 natjecatelja iz 81 kluba i 11 država (BiH, Egipat, Hrvatska, Indija, Italija, Njemačka, Poljska, Rumunjska, Slovenija, Srbija, Velika Britanija).

Karate klub FINIDA odlično je odradio još jedan međunarodni nastup osvojivši dvije zlatne i jednu brončanu medalju. Cicibanka Marija Šimunović nastupila je u izvođenju kata u dvije kategorije (cicibanke open i cicibanke 8. – 6. kyu) i zaista pokazala svoju neupitnu kvalitetu i dominaciju. Marija je tako u obadvije kategorije pobjedila sve svoje protivnice i potvrdila da je najbolja u svom uzrastu te je u konačnici sasvim zasluženo osvojila dvije zlatne medalje.

U kategoriji veterana, također u izvođenju kata nastupio je već iskusni Amir Rešidović. U vrlo ozbiljnoj konkurenciji, Amir je pokazao svoje znanje i odradio još jedan kvalitetan nastup, budući da je u konačnici uspio izboriti brončanu medalju i tako se ponovo popeo na pobjedničko postolje.

Duje Bošnjak nastupio je u kategoriji mlađih učenika, također u izvođenju kata, ali nažalost zaustavljen je u ranoj fazi natjecanja.