Dvije pobjede za dječake A porečkog rukometnog kluba

Vedranovi (2)
21.10.2019. 22:44; ; Početna / Sport i rekreacija / Dvije pobjede za dječake A porečkog rukometnog kluba

Nedjeljni rukometni dan u dvorani Veli Jože, započeo je utakmicama 3. kruga 1.HRLDA zapad, dječaci A trenera Vedrana Mataije igrali su svoje utakmice protiv ekipa RK Arena Pula i RK Veruda.

Prvi protivnik Mataijinim rukometašima bili su vršnjaci iz ekipe RK Arena Pula, nakon početne nervoze, Porečani su posložili redove in a odmor odlaze pri rezultatu 11:5.

U drugom poluvremenu samo su potvrdilim ono što su u prvom započeli i susret su sigurno priveli kraju do konačnih 21:9.

RK Poreč – RK Arena Pula 21:9(11:5)

RK Poreč: Markovski, Jagičić 1, Dinić 3, Štifanić 1, Vernik 2, Andrić 2, Labinac 2, Babac, Poropat, Hasnek, Prgić 1, Dadić, Trbović 2, Žiković (1), Oroz 2, Jelić 2+3, Aleksić (10)

RK Arena Pula: Almassi Bulić, Rasol, Tomaš, Moguš, Buić 1, Kablar, Gmaz, Šarac, Klobučić 3, Smolčić, Šajben, Černe, Milić 1, Krajcar 4, Škreblin Borovčak, Blašković Rojnić

U drugom susretu, protivnik mladim Porečanima bila je ekipa RK Veruda, također iz Pule.

Uvjerljivo su krenuli mataijini rukometaši, pa je več na poluvremenu bilo 16:3 u korist RK Poreča, a do kraja susreta su porečki dječaci još povečali svoju prednost i zasluženo pobijedili rezultatom 24:5.

RK Poreč – RK Veruda 24:5(16:3)

RK Poreč: Markovski, Jagičić, Dinić 2, Štifanić, Vernik 2, Andrić 5, Labinac, Babac, Poropat, Hasnek 1, Prgić 2, Dadić 4+2, Trbović 1, Žiković (6), Oroz 2, Jelić 3, Aleksić

RK Veruda: Marinović, Gergorić, Dobričić, Cukon, Lovrić, Lovrić, Božić, Landeka, Šostar Vazgeč 1, Baliban, Šostar 2+1, Tojčić 1, Pauletić, Popović