Dvije pobjede predkadeta Košarkaškog kluba Poreč

316675525_580351870764530_4602576397079116040_n
26.11.2022. 23:33; ; Početna / Sport i rekreacija / Dvije pobjede predkadeta Košarkaškog kluba Poreč
Danas su naši pretkadeti bili nadmoćniji od pretkadeta Fažane, a proteklog vikenda od vršnjaka iz Medulina.

Igrači Kk Poreč su na gostujućem terenu u Fažani ostvarili uvjerljivu pobjedu 107:27.

Utakmica je bila riješena već u prvoj četvrtini rezultatu 34:7. U nastavku je, timskom igrom s puno asistencija i pogođenih ‘zicera’, razlika konstantno rasla, tako da svi igrači zaslužuju pohvalu za učinkovitu igru i u napadu i obrani.

Za KK Poreč su igrali: M. Lazarević 10, A. Mešić 22 , M. Plačko 16 , D.Gluhak 4 ,D. Ljubović 12, A. Ljubović 16, Dante Radić, Nicolas Kos 27.Trener: Damir Ljubović

Na domaćem terenu, pretkadeti KK Poreč pobijedili su KK Medulin uvjerljivim rezultatom 102:31.
Utakmica je bila relativno neizvjesna samo u 1. četvrtini, a onda je u 2. četvrtini naša ekipa primila samo 2 poena i postigla 30, i tako riješila utakmicu koja je na kraju završila s uvjerljivih 71 poen razlike.

Bilo je lijepih akcija, puno asistencija za koš i učinkovitih obrambenih akcija. Timska igra donijela je uvjerljivu pobjedu.

Za KK Poreč nastupili su: L. Majkus, M. Majkus, M. Plačko, D. Ljubović, M. Lazarević, A. Mešić, D. Gluhak, V. Pilato, N. Kos, M. Vučemilović. Trener: D. Ljubović.