Dva postolja u dva dana za Ivana Diklića iz SRK Running Fox Poreč

Running Fox
07.11.2021. 17:44; ; Početna / Sport i rekreacija / Dva postolja u dva dana za Ivana Diklića iz SRK Running Fox Poreč

Bogat trkački vikend imali su članovi sportsko rekreacijskog kluba Running Fox.

U subotu održalo se prvo kolo Ćićarija Trail Run, serije od šest utrka, koja svaku subotu posjećuje drugo živopisno mjesto na prekrasnoj Ćićariji.
Prvo kolo održalo se u Račjoj Vasi gdje je nastupilo 50 natjecatelja. Ivan Diklić uvjerljivo je osvojio prvo mjesto istrčavši 25 kilometara sa 1000 metara ukupnog uspona za 2 sata i 5 minuta.

Danas se u Medulinu održalo prvo kolo 17. izdanja Istarske zimske lige u trčanju.
Članovi SRK Running Fox nastupili su sa ukupno 25 članova. Najprije su svoje utrke istrčala djeca i to od vrtića pa do 8. razreda osnovne škole. U kategoriji 1. i 2. razreda prvo mjesto kod djevojčica osvojila je Rija Mofardin, a odmah iza nje plasirala se Elisa Petretti.
Kod dječaka drugo i treće mjesto osvojili su Filip Salaj i Giovanni Diklić.
Chiara Petretti i Alen Mates osvojili su 3. mjesto u utrci za 5. i 6. razrede.

Glavnu utrku dužine 7 kilometara istrčalo je 250 trkača, a sjajni Ivan Diklić zauzeo je 3. mjesto te tako ostvario dva postolja u dva dana.

Ovaj aktivan vikend članova SRK Running Fox zaokružio je Maksimilian Korotaj, odradivši 25 kilometara dugačku treking utrku (KITA) koja se održala u okolici Višnjana.