Druga ekipa Rukometnog kluba Poreča pobijedila protiv druge ekipe RK Rovinja

dav
11.03.2019. 18:48; ; Početna / Sport i rekreacija / Druga ekipa Rukometnog kluba Poreča pobijedila protiv druge ekipe RK Rovinja

U nedjelju točno u podne u dvorani Žatika utakmicu su odigrale dvije druge ekipe, Poreča i Rovinja.
Već u 10 minuti dalo se naslutiiti kako će utakmica završiti, jer su Porečani vodili 5:0, a do odmora su još povečali prednost na 13:6.
U drugom poluvremenu su se porečki rukometaši malo opustili, a i trener Mataija je dao šansu svim igračima sa klupe, pa je utakmica završila sa 24:20 za domaćina RK Poreč.
Lijepo je vidjeti da se je čak 9 igrača druge ekipe upisalo u listu strijelaca, a najviše puta je protivničku mrežu pogodio Leonard Nikić koji je zabio 4 gola, dok je čak 5 igrača zabilo po 3 gola u mrežu Rovinja. Na golu je Filip Popović obranio 13 udraca, a Antonio Radojković je zaustavio 4 lopte upućene u porečki gol.