Druga ekipa Rukometnog kluba Poreč izgubila od Ogulina RK Poreč 2 – RK Ogulin 26:30(12:14)

Poreč 2 (3)
18.03.2019. 18:57; ; Početna / Sport i rekreacija / Druga ekipa Rukometnog kluba Poreč izgubila od Ogulina RK Poreč 2 – RK Ogulin 26:30(12:14)

Jučer je druga ekipa RK Poreča u sklopu 15, kola 3.HRL zapad u Velom Jože ugostila ekipu RK Ogulina.

Ogulinci su poveli 3:0, ali mlada ekipa Poreča 2 nekako uspijeva okrenuti na 11:9 pred kraj prvog poluvremena , no poluvrijeme ipak završava prednošću Ogulina od 2 gola 12:14.
U drugom poluvremenu ekipa iz Ogulina održala je, pa čak i povećala prednost za konačnih 26:30.

Kod mladih Porečana najefikasniji su bili Leonardo Žagar sa 6 pogodaka, Matej Brkić Arian Lugar sa 5, dok je Filip Šuman pospremio 4 lopte u ogulinsku Mrežu. Na golu je Filip Popović obranio 11 lopti koje su bile upućene prema njegovom golu.

1. kolo 3.HRL zapad, Veli Jože, Poreč RK Poreč 2 – RK Ogulin 26:30(12:14)

RK Poreč 2: Popović (10+1), Radunović, Tomašević, Golemović, Fatorić 2, Brkić 5, Muranović 1, Kovač-Vučičević, Žagar 1+5, Lugar 5, Šuman 4, Mendiković, Plovanić, Radojković, Čipraka, 3, Kranjec

RK Ogulin: David Stipetić(br 3) 9, Puškarić 5, Turković 2+3, Alen Stipetić, Poljak 2, Gašparović 3, Matijašić 1, David Stipetić( br 30), Poljak 5.