Dječaci Košarkaškog kluba Poreč pobjednici su minibasket turnira u Rovinju

79716579_1626775977460786_2866590108268625920_o
14.12.2019. 09:52; ; Početna / Sport i rekreacija / Dječaci Košarkaškog kluba Poreč pobjednici su minibasket turnira u Rovinju

U Rovinju se protekle subote, 7.12.2019., u organizaciji KK Rovinja, održao 3. Minibasket turnir – Kup Sv. Nikole u kategoriji dječaka i djevojčica.

Na turniru je u kategoriji dječaka nastupilo ukupno 6 ekipa podijeljenih u 2 grupe i to: KK Rovinj, KK Pazin, KK FSV, KK Poreč, KK Novigrad i KK Kastav.

Naši su dječaci u razigravanju unutar grupe pobijedili KK Novigrad rezultatom 41:4, te KK Kastav rezultatom 18:13, te su tako unutar svoje grupe u ukupnom poretku zauzeli 1. mjesto. Nakon toga je uslijedila ‘borba’ u finalu gdje su pobijedili ekipu KK FSV rezultatom 33:22.

6. KK Novigrad

Ekipa Poreča nastupila je u sastavu: Adrian Ljubović, Dominik Ljubović, Nikolas Arklinić Miljanović, Nina Arizanović, Noa Arizanović, Anes Mehmedović, David Gluhak, Mihajlo Lazarević, Amar Mehmedović, Danijel Laković, Matteo Majkus, Armin Mešić, Ivan Tesla. Trener: Igor Valić

Uz službeni dio turnira, održala su se natjecanja u poligonu i šutu u kategorijama za dječake i djevojčice.

Naš je Dominik Ljubović u konkurenciji 12 igrača osvojio ukupno 3. mjesto u poligonu, a naš je Mihajlo Lazarević, također u konkurenciji 12 igrača, osvojio ukupno 2. mjesto u šutu! Također, naša je Nina Arizanović igrala i za dječake KK Poreč i za djevojčice KK Rovinja!

Čestitamo organizatorima na izvrsnoj organizaciji turnira te našem treneru Igoru Valiću i cijeloj ekipi velike pohvale za sav dosadašnji rad i trud koji ih je doveo do ovih rezultata!!