(Mateo Sardelin, Glas Istre) Odgovor na pitanje zašto je dio porečke obilaznice u potpunom mraku zatražili smo od Grada Poreča, odnosno gradonačelnika Lorisa Peršurića. Iz Grada tako odgovaraju da je taj dio obilaznice u potpunom mraku tijekom cijele godine, a rasvjeta se pali samo na novom d... Pročitaj još...
