Parenzana 2024-s

Četvrta pobjeda druge momčadi Rukometnog kluba Poreč

Vije13149-19037
22.11.2022. 22:41; ; Početna / Sport i rekreacija / Četvrta pobjeda druge momčadi Rukometnog kluba Poreč

Druga momčad Poreča u šestom kolu 3. HRL – Zapad uvjerljivo je slavila nad drugom momčadi Rudar Adria Oila.
Predvođeni s 12 golova Diega Jelića te 11 obrana Vesa Aleksića, Poreč je upisao četvrto ovosezonsko slavlje rezultatom 44:17.

Utakmica je bila u egalu tek prvih osam minuta nakon kojih je uslijedila prva 4-0 serija Poreča kojom su naši igrači pobjegli na 9:4. Ključna serija za veliku razliku i po posljednjem sučevu zvižduku bila je ona od 18. do 24. minute kada su porečki igrači povezali devet uzastopnih pogodaka za 19:6. Nakon toga razlike na terenu nije bilo, Labin je tek davao sve od sebe da zabije što više i pronađe rješenje za raspoložene porečke vratare, dok je naš napad sigurno zabijao do isteka 60. minute.

U sljedećem kolu Poreč će igrati protiv 28. Aprila, a utakmica bi trebala biti odigrana 10. prosinca.

3. HRL – Zapad, 6. kolo:
Poreč 2 – Rudar Adria Oil 2  44:17 (21:8)

Poreč: Aleksić 11 obrana, Muranović 2 obrane, Hutinski 6 obrana; Prgić, Popović 2, Dinić 1 (1+0), Štifanić 2, Vernik 1, Malinarich 3, Bajan 4, Brkić 5, Vinković 5, Varljen 4 (3+1), Boka 5, Jelić 12 (11+1), Sulejmani 1