Brojne medalje za porečke ritmičke gimnastičarke na Galatea Cup-u

IMG_4144
19.04.2023. 10:34; ; Početna / Sport i rekreacija / Brojne medalje za porečke ritmičke gimnastičarke na Galatea Cup-u

Proteklog vikenda je u Vrsaru održan 7. Galatea cup koji se održao od petka do nedjelje u organizaciji KREG Galatea. U petak je održano natjecanje u grupnim vježbama, u subotu i nedjelju individualni program.

U subotu se u A programu natjecala juniorka Gresa Ramadani i osvojila dvije srebrne medalje u vježbama sa obručem i trakom.
U nedjelju se natjecao B program pa je u kategoriji mini Lana Đurić osvojila 3. mjesto, mlađa kadetkinja Gala Velenik je osvojila 3. mjesto i Luana Milotić 7. mjesto.
U kategoriji kadetkinja Olja Trbović je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, te 2. mjesto u vježbi sa loptom, Umma Ramadani je osvojila 2. mjesto u vježbi sa obručem i 2. mjesto u vježbi sa loptom,  Marie Lou Čugalj je osvojila 3. mjesto u vježbi sa obručem i Rita Gulić je osvojila 11. mjesto u vježbi sa loptom.
Juniorka Lea Jugovac je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, te 3. u ukupnom poretku, dok je Lara Cramer osvojil 5.  mjesto u vježbi sa loptom.

Porečanke već idućeg vikenda putuju u Zagreb na Leda cup.