Biciklistički klub Poreč nastupio na 10.kolu Giant MTB zimske lige u Ronjgima

Vije11973-17102
23.03.2022. 22:51; ; Početna / Sport i rekreacija / Biciklistički klub Poreč nastupio na 10.kolu Giant MTB zimske lige u Ronjgima

U nedjelju 20.03.2022. u Ronjgima je održano posljednje kolo GIANT MTB ZLIK 10. kolo Zimske lige FINALE – XC Ronjgi .

Na posljednjoj utrci ZLIK-a hrvatskim, slovenskim i talijanskim natjecateljima pridružili su se i Česi koji su u pojedinim kategorijama osvojili najviša mjesta. Absolutno najbrži bio je slovenski matador Gregor Sikošek (kategorija U40), koji je za sobom ostavio Talijana Roberta Vidonija (U50) i Slovenca Blaža Kavčiča (U17).

Članovi Biciklističkog kluba Poreč Lukas Horvat i Diego Žužić osvojili su druga mjesta u svojim kategorijama, a nastupio je i Alex Horvat (kategorija U7) koji se odlično nosi sa starijom konkurencijom.
Također, najveći ukupni uspjeh postigli su Lukas Horvat 2. mjesto u kategoriji U7 i Diego Žužić 2. mjesto u seniorima.