Belušić kasnim pogotkom ostavio bod u Poreču : NK Jadran-NK Segesta 2:2 (0:2)

04.03.2017. 18:33; ; Početna / Sport i rekreacija / Belušić kasnim pogotkom ostavio bod u Poreču : NK Jadran-NK Segesta 2:2 (0:2)
2017-03-04_18h31_01

Na kraju odličan rezultat Jadrana na proljetnom otvaranju polusezone. Segesta je na poluvremenu imala dva pogotka prednosti, a „junak“ Porečana ovog puta bio je Toni Belušić, strijelac u posljednjoj minuti.

Segesta je povela u 10. minuti. Korner je izveo Cerovečki, a lopta nakon dva dodavanja glavom stigla do Zenunia koji na drugoj vratnici pogađa za 0:1. U 36. minuti novi korner za goste izvodi Danko Cerovečki, a Enes Novinić glavom povisuje na 0:2.

U nastavku Porečani djeluju angažiranije, a u 60. minuti loptu ispucava Milocani, vjetar ju nosi preko zadnje linije Segeste, a vratar Skender  se „nećka“ oko izlaska, što koristi Marko Kepčija koji smanjuje na 1:2. Općenito, cijelu utakmicu igračima je smetao uporni vjetar u razvijanju igre.

I, kada su svi pomislili da će bodovi prema Sisku, Tomić je uputio centaršut sa 40 metara iskosa, a na drugoj vratnici pogodio je Toni Belušić za veliko slavlje na Velom Joži.