Atletičari porečkog Maximvsa osvojili 4 medalje na Pojedinačnom prvenstvu u krosu

464173516_1042188157705436_3481973376036962016_n
21.10.2024. 10:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Atletičari porečkog Maximvsa osvojili 4 medalje na Pojedinačnom prvenstvu u krosu

U subotu je Labin bio domaćin pojedinačnog prvenstva u krosu. Nastupili su klubovi iz Istarske i Primorsko Goranaske Županije.
Porečki Maximvsi bili su odlični kao i uvijek, te se okitili sa 4 medalje.
Još je nekoliko atletičara bilo blizu medalja, međutim konkurencija je ovaj put bila malo izdržljivija i bolje raspporedila svoje snage sa sam finiš utrke.

Osvajači medalja su svi redom juniori: Neven Baranašić zlato, Gianluca Radessich srebro i Marko Baranašić bronca. Od najmlađih, osvajač medalje je bio Natanel Lešić, koji je u konkurenciji cicibana osvojio 3. mjesto!