Ana Lukez iz stolnoteniskog kluba Vrsar osvojila 2. mjesto u Crikvenici

IMG-7d46f853dccb02ef5926a01dd9e41faf-V
26.07.2021. 00:19; ; Početna / Sport i rekreacija / Ana Lukez iz stolnoteniskog kluba Vrsar osvojila 2. mjesto u Crikvenici

U Crikvenici je održan 43.međunarodni turnir u stolnom tenisu. Jedinstven po tome što se igra na otvorenom i u uvjetima koji su jednaki za sve, uključujući i vremenske nepogode koje se događaju na samim utakmicama.
Na turniru je ove godine igrala, i to vrlo uspješno Ana Lukez, juniorka stolnoteniskog kluba “Vrsar” koja je u apsolutnoj kategoriji zauzela 2. mjesto izgubivši u finalnom susretu od starije i iskusnije  Ivane Knežević.

Drugi tjedan na turniru “Rim” u Pazinu se očekuje nastup stolnoteniskog kluba iz Vrsara sa nekoliko natjecatelja u svim kategorijama kao i nastup Marle Vidaković  u dresu reprezentacije Hrvatske na Omladinskom prvenstvu Europe koje se ove godine održava u Varaždinu.