Amel Dizdarević osvojio zlato na kickboxing turniru!

14.12.2015. 12:10; ; Početna / Sport i rekreacija / Amel Dizdarević osvojio zlato na kickboxing turniru!
12360052_10153810760893259_5822484646640059904_n

Jučer  je u Zagrebu održan tradicionalni veliki međunarodni kickboxing turnir “CROATIA OPEN 2015” gdje je nastupilo petstotinjak natjecatelja iz osam država.
Kickboxing klub “KING” iz Poreča imao  je svoja tri predstavnika u K1 disciplini.
Amel Dizdarević i Filip Grgurić u seniorskoj konkurenciji te Vito Glavičić u juniorskoj.

Filip Grgurić sjajnom je pobjedom u prvom kolu ušao u polufinale ali nažalost tamo izgubio od aktualnog državnog prvaka Luke Jamana iz Đakova, pa se morao zadovoljiti osvojenom brončanom medaljom.

Naš mladi perspektivni borac Amel Dizdarević osvojio je zlatnu medalju. U finalu se borio protiv domaćeg borca iz Zagreba te uvjerljivo pobjedio, a sudac je u nekoliko navrata morao brojati protiviniku. Nakon ovog osvojenog turnira za njega nema odmora jer već za mjesec dana čeka ga težak meč u Opatiji protiv Marina Slavića u kategoriji do 65 kg.

U juniorskoj kunkurenciji mladi borac Vito Glavičić srčano se borio do zadnje sekunde ali nažalost izgubio jednoglasnom sudačkom odlukom.