Alem Juskoski pobjednik je mačevalačkog turnira u Skoplju, a Albina Kruhova u Izoli

Vije13276-19689
15.06.2023. 12:15; ; Početna / Sport i rekreacija / Alem Juskoski pobjednik je mačevalačkog turnira u Skoplju, a Albina Kruhova u Izoli

U Skopju, glavnom gradu Makedonije, od 10.- 11. lipnja 2023. godine., održan je 56. međunarodni mačevalački turnir pod nazivom ” Susret solidarnosti”.

Hrvatski predstavnik Alem Juskoski, član porečkog MK Špada, u kategoriji U14, uvjerljivo je osvojio prvo mjesto od ukupno 14 predstavnika Makedonije, Grčke i Kosova.

Navedenog vikenda, u Izoli je održan “Izola Fencing Tournament 2023” za mlađe dobne skupine. Članica MK Špada, Albina Kruhova, osvojila je prvo mjesto u kategoriji do 12 godina.
Tara Hodžić dobila je nagradu kao jedina djevojčica u kategoriji do 10 godina koja se natjecala sa dječacima, a njezin brat Vito Hodžić zauzeo je 5. mjesto u kategoriji do 14 godina.

Za sve članove MK Špada sezona je uspješno završena. Svim članovima posebna čestitka na mnogobrojnim hrvatskim i međunarodnim rezultatima.
Na jesen, pozivamo sve one koji su do sada pratili rezultate mačevalačkog natjecanja da se priduže našem klubu, kao i nove članove koji žele osjetiti čari i ljepotu ovog po mnogome specifičnog sporta.