Aktivan vikend za mlade rukometašice Poreča

48365214_10215259495338032_3354989565554196480_n
18.12.2018. 20:26; ; Početna / Sport i rekreacija / Aktivan vikend za mlade rukometašice Poreča

Rukometašice Poreča odigrale su zaostalu utakmicu 1. kolu županijske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine i ostvarile novu pobjedu.

Ovom utakmicom su završile prvi dio natjecanja zauzevši drugo mjesto na tablici lige sa omjerom šest pobjeda i jedanim porazom od vodećeg Buzeta.

Odlična derbi utakmica za kraj prvog dijela prvenstva, dosta je bilo neizvjesnosti, tvrde i čvrste igre sa obje strane, u samoj završnici poluvremena Porečanke se odvajaju na tri gola razlike.

U nastavku nije bilo opuštanja, vrlo angažiranom igrom naše su rukometašice održavale razliku u golovima iako je trener Rajković dao priliku svim igračicama za igru rezultat je na kraju ostao u našu korist i pobjeda od četiri gola razlike.

ŽRK Poreč – ŽRK Rudar  21:17 (11:8)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić 9, Picco i Pušić po 4, Hrlić 2, Matošević i Barišić po 1.

Za ekipu Rudara najviše zgoditaka je postigla Mileta 5.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Leja Pipan, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Mirna Hutinski, Nika Pušić, Anja Nikolić, Ivana Prgić i Zea Aleksić.

Trener Goran Rajković.

Djevojčice ŽRK Poreč rođene 2006/07 godine izgubile su u zaostaloj utakmici 1. kola županijske lige od ekipe ŽRK Rudar. Sa ovim porazom naše su rukometašice završile prvi dio prvenstva kao zadnje plasirane na tablici lige sa omjerom šest poraza i jednom pobjedom.

ŽRK Poreč – ŽRK Rudar  4:11 (4:6)

Zgoditke za Poreč su postigle: Kodan i Ahmedspahić  po 2.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Samra Ahmetspahić, Ema Alić, Lana Kovačević, Gabriela Benić, Baljak Stela, Katja Šoš, Eva Jurković, Helena Dinić, Nikolina Kodan, Elena Putnik i Vanessa Zejnilović.