3 medalje za stolnotenisače STK Jadran na 3. Otvorenom turniru Istarske županije

image-0-02-05-2347e9276d0e024b4e166f8a7260cc4d10d5046ce9a3851942b1ed2f7d065506-V
24.01.2017. 18:53; ; Početna / Sport i rekreacija / 3 medalje za stolnotenisače STK Jadran na 3. Otvorenom turniru Istarske županije

Proteklog je vikenda u organizaciji STK Pula održan 3. otvoreni turnir IŽ. Turnir je okupio stolnotenisače mlađih kategorija na kojemu su nastupili stolnotenisači i stolnotenisačice STK Jadrana.
Odlične rezultate u kategoriji mlađih kadeta postigli su Mateo Šušljik i Leo Šajina  dok je definitivno iznenađenje turnira bio naš David Barna u kategoriji kadeta.

Mateo Šušljik je uvjerljivom pobjedom učvrstio i potvrdio prvo mjesto na rang listi SSIŽ   u kategoriji mlađih kadeta.

Leo Šajina  je osvojio odlično 3. mjesto , a na nedavnom HSTS-ovom turniru održanog u Koprivnici prošao je grupu te došao do šesnaestine finala. Moramo napomenuti da je to najjači bodovni turnir gdje je Leo osvojio nove bodove za rang listu HSTS-a te je sa 52. mjesta skočio na 36. Veliki potencijal  pokazuje s obzirom da trenira nepunih godinu dana. Mateo je na istom turniru u vrlo jakoj konkurenciji i prvom nastupu u kategoriji kadeta pobjedivši  5. rangiranog mlađeg kadeta Hrvatske Roka Rožića (STK Zabok) upisao  prve ovogodišnje bodove u kadetskoj konkurenciji.

Najveće iznenađenje je priredio David Barna koji je osvojio 3. mjesto u kategoriji kadeta te uz nove osvojene bodove i uspon na rang listi.

Mlađi kadet Vito Wiese došao je do četvrt finala dok su Filip Butković, David Cerić, Paolo Benvin, Nika Radović ostali bez bodova.

Mlade igrače očekuje novi izazov na  3. HSTS-ovom turniru u Ljubeščici koji će se održati slijedećeg vikenda 28.01.2017.