Završena je uspješna stolnoteniska polusezona za stolnoteniski klub Vrsar

IMG-19360d636e20283bb02c89a8a3ed9339-V[1]
16.12.2018. 23:11; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Završena je uspješna stolnoteniska polusezona za stolnoteniski klub Vrsar

Završena je stolnoteniska polusezona za sve uzraste stolnoteniskog kluba iz Vrsara.

Seniori su u posljednjem kolu svladali ekipu iz Malinske rezultatom 4:3 i time osvojili 2.mjesto na ljestvici 2.Hrvatske lige .

U porečkoj dvorani Žatika odigran je i 2.otvoreni turnir Istarske županije u mlađim kategorijama. U kategoriji najmlađih kadetkinja Morena Brajković osvojila je 2. mjesto.
U kadetskoj konkurenciji takmičarke “Vrsara” na postolju su kao 3. Ema Brizić i prvoplasirana Ana Lukez.
U muškoj konkurenciji 2 medalje za člana STK Vrsar Lea Lukeza,1. mjesto u mlađim kadetima i 2. pozicija u kadetima.