NEWS

Vodnjan je ugostio 7.kolo 14.sezone Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

DSC00083
10.02.2019. 18:20; Učitavanja: 128; Početna / Sport / Vodnjan je ugostio 7.kolo 14.sezone Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

Vodnjan je danas ugostio 7. kolo Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna.

Na stazi dužine 6770m trčalo je 320 trkača na svim utrkama. Uz velike trkače trčala su i djeca koja su se okušala u 3 kategorije: na 200m natjecali su se predškolarci, na 500 m od 1. do 4. razreda, na 1000 m od 5. do 8. razreda.

Organizatori kola AK Vodnjan, uz mnogobrojne sponzore, osigurao je mnogobrojne nagrade koje su podijeljene najboljim natjecateljima koji su uspješno istrčali ovo kolo.

Glavni sponzor lige je Plava Laguna d.d., dok su, kao i uvijek, Vina Matošević osigurala nagrade za najbržeg muškog i ženskog natjecatelja, a sportski sponzor Intersport Hrvatska vouchere za svakog natjecatelja lige.

Slijedeće nas 8.kolo, a ujedno i predzadnje kolo čeka za 2 tjedna, odnosno 24.veljače 2019. u Puli.

REZULTATI GLAVNE UTRKE 

Ukupni rezultati:

  1. Radojković Robert 0:24:01 IPA Istra
  2. Matija Lisec 0:24:27 Ak Maximvs
  3. Ivan Diklić 0:24:52 AK MAXIMVS-KAŠTELIR
  4. Ervin Furlan 0:25:00 ŠD NANOS PODNANOS
  5. Benjamin Skok 0:25:10 ŠD 3šport
  6. Ivan Kernjus 0:25:26 TK Albona Extreme
  7. Darko Drakula 0:26:31 AK Sljeme
  8. Vedran Storeli 0:26:45 G.T. elitni pulski rekreativci
  9. Christian Gallo 0:26:51 DSR “Maraton-Uljanik” Pula
  10. Luka Kljajić 0:26:53 DSR “Maraton-Uljanik” Pula
  11. Martin Čotar 0:26:56 SD “TRICKERI”
  12. Igor Ličen 0:26:59 ŠD 3šport
  13. Dalibor Babić 0:27:17 Sikira
  14. Marko Mastrović 0:27:29 Ak Liburnija Rijeka
  15. Alen Jovanović-Ver 0:27:32
  16. Luka Kolarić 0:27:37
  17. Marco Franjul 0:27:38 VK Istra Pila
  18. Ivan Sulovsky 0:27:42 SRK Rika
  19. Marko Meštrović 0:27:45
  20. Robert Krajnc 0:27:48

Prvih 5 žena:

  1. Valentina Vitasović 0:28:15 TK PULA
  2. Valentina Šćur 0:28:44 AK ZAPREŠIĆ
  3. Aleksandra Bosanac 0:29:02
  4. Leonarda Pavlin 0:30:19 TK Pula
  5. Irena Mosić Šajatov 0:30:25 Ak Medulin

Rezultati 7. kolo

http://www.trickeri.org/images/2019/rezultati7kolo.pdf

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email
Half maraton 2019 S