Vlizlo ranim pogocima svojoj momčadi donio slavlje JADRAN – HAŠK 2:0 (2:0)

24.02.2019. 01:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Vlizlo ranim pogocima svojoj momčadi donio slavlje JADRAN – HAŠK 2:0 (2:0)

Gotovo sve vrijedno spomena na današnjoj utakmici dogodilo se u prvih 11 minuta. Naime, igrači Danijela Jumića sjajno su ušli u susret, gosti se previše i nisu snašli pa je pobjednik odlučen prije nego se uopće zahuktala igra.

Krenulo je jako dobro za Porečane. Manuel Perković je u petoj minuti uposlio Roberta Vlizla koji se oslobađa čuvara iako okrenut leđima golu i zabija za 1:0. Samo šest minuta kasnije Emanuel Valenta je gurnuo u prostor loptu, a brzonogi Vlizlo izašao u “oči u oči” s golmanom i poentirao za 2:0. I to je bilo uglavnom sve od Porečana na ovom susretu.

HAŠK je u nastavku možda imao malo više dominacije, ali jalove, a prijetili su prije raspoloženog Pierobona. Dva je opasna udarca imao i Matteoni, ali bilo je to premalo za kreiranje napetosti na Velom Joži. Jadran je iskusno sačuvao vodstvo i zasluženo slavio.

POREČ – SRC Veli Jože – Gledatelja: 150 – TREĆA HNL ZAPAD – 18. KOLO – SUDAC: Igor Rožman (Rijeka) – POMOĆNI SUCI: Hrvoje Perkov (Rijeka) i Igor Bahun (Rijeka)

JADRAN – HAŠK 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Vlizlo 5′; 2:0 Vlizlo 11′

Žuti kartoni: Dujanić (Jadran); Ristovski, Krajačić, Valaško, Pierobon (HAŠK).

JADRAN: Pavlić, Banić, Romić, Leko, Radman, Užila, Valenta, Vlizlo (76. Tomić), Sumić, Perković (86. Videkić), Dujanić (90. Trešnjić).
Trener: Danijel Jumić

HAŠK: Šonjić, Kondres, Kos, Miloš, Ristovski (46. Mraković), Pierobon, Valaško, Krajačić, Zelenika, Dianežević (65. Blaževski), Matteoni.
Trener: Damir Grlić