Vijesti iz ženskog rukometnog kluba Poreč

06.11.2017. 00:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Vijesti iz ženskog rukometnog kluba Poreč
zrk turnir samobor 044

U sportskoj dvorani Veli Jože, Poreč u nedjelju 05.11.2017. godine odigrano je 4. kolo natjecanja 3. Hrvatske rukometne lige zapad za žene

Loše otvaranje utakmice odrazilo se na konačni rezultat današnje utakmice, tijekom cijele utakmice kod naših rukometašica nedostajalo je koncentracije, snage i sreće u odlučujućim trenucima.
Gošće su u prvih deset minuta imale odličnu igru i prednost od 8:0 a onda krajem prvog poluvremena bude se naše igračice i smanjuju zaostatak sa serijom zgoditaka.
Drugo poluvrijeme Porečanke nastavljaju u istom ritmu, uspijevaju izjednačiti, u zadnjih minutama susreta imale su dva napada za konačnu pobjedu ali dva puta su gošćama poklonile loptu i iz kontri primile dva gola.
4. kolo HRLŽ zapad
ŽRK Poreč – ŽRK Liburnija Matulji 19:21 (9:14) Sportska dvorana Veli Jože u Poreču
Gledatelja: 40
Suci: Dino Horozović (Umag) i Nikolina Vojić (Umag) Nadzornik: Marjo Juršić (Pula)
ŽRK Poreč: Radan, Pehar, Mirosavljević 3, Cvek 3, Labinac 6, Mandić 3, Ivančić, Picco 3, Kos 1. Trener: Goran Rajković.
ŽRK Liburnija Matulji: Baričević 3, Lončarić, Borovina 1, Pešutić 2, Frančić 6, Šimić 5, Hrvatin, Markov, Barković 4, Krupić.
Trener: Morana Stakić.
Sedmerci: Poreč 3/3, Liburnija Matulji 6/4 Isključenja: Poreč 2 minute.

———————————-

U Bujama je u nedjelju 05.11.2017. godine odigran je 3. krug natjecanja 1. Hrvatske rukometne lige za djevojčice rođene 2004/05 godine.
Naše rukometašice odigrale su i izgubile dvije utakmice.
U prvoj utakmici Porečanke su igrale dobro ali i nedovoljno za pobjedu protiv uporne ekipe iz Ivanića koja je imala puno više raspoloženih igračica za konačnu pobjedu.
ŽRK Ivanić – ŽRK Poreč 20:16 (9:8)
U našim redovima najviše zgoditaka su upisale: Leona Picco 6, Vita Ivančić 5, Sara Brajković 3. Kod domaće ekipe Lešković 6, Kovačević 4.
U drugoj utakmici odlična ekipa Dugo selo 55 potpuno je nadigrala naše rukometašice i nije nam pružila ni najmanju mogućnost za iznenađenje.
ŽRK Poreč- ŽRK Dugo selo 55 8:19 (4:11)
U našim redovima najviše zgoditaka su upisale: Ivančić, Pušić i Pilat sa po 2 zgoditka.
Kod gostujuće ekipe Vuković sa 6 i Golob sa 3 zgoditaka.
Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Sara Brajković, Ema Milotić, Vita Ivančić, Dina Mejrić, Leona Picco, Zea Aleksić, Saša Matošević, Lana Pilat, Nika Pušić i Lana Prgić. Trener Goran Rajković.