Uspješan vikend za stolnotenisače Vrsara

02.05.2018. 00:24; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Uspješan vikend za stolnotenisače Vrsara
31693114_1718740444871774_6543771417240928256_n

Stolnoteniski klub”Pula” i grad Pula bili su domaćini Mastersa u svim dobnim kategorijama koje su predstavljali najbolji iz serije prethodnih turnira koja su se bodovala za rang liste i završni turnir koji je odigran u Puli.Turnir je održan u dvorani “Mate Parlov”proteklog vikenda.

Stolnoteniski klub”Vrsar” učestvovao je u 3 kategorije sa 5 predstavnika.
Ema Brizić u najmlađim kadetkinjama i Ana Lukez u mlađim kao i u kadetkinjama svoj nastup su završile u skupinama glavnog turnira.
Dora Popec je u konkurenciji mlađih kadetkinja osvojila 3. mjesto pruživši odličnu igru dok je u konkurenciji kadetkinja izgubila u četvrtfinalu i susretu za medalju.
Nedjelja je bila rezervirana i za 4.otvoreni turnir županije Istarske u muškoj konkurenciji koji je bio održan u Pazinu.
U konkurenciji mlađih kadeta član stolnoteniskog kluba “Vrsar” Leo Lukez osvojio je 2.mjesto dok je u konkurenciji kadeta dospio do četvrtfinala.

Predstojećeg vikenda 5.- 6.5.2018 u Vrsaru se održava TOP 12 mlađih kadetkinja Hrvatske na kojem nastupaju i 2 članice Vrsara, Ana Lukez i Dora Popec.