U istarskom derbiju košarkaši "Poreča" zaostali 12 koševa

18.02.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / U istarskom derbiju košarkaši "Poreča" zaostali 12 koševa

Porečki košarkaši ušli su u utakmicu oslabljeni, bez Vlizla i Prostrana, no u prve dvije četvrtine igra je bila ravnopravna i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom Poreč-Pula 36 : 39 zahvaljujući jednoj trici.

U trećoj četvrtini porečani igraju čvrstu i agresivnu obranu te preokreću rezultat, Poreč-Pula 58 : 56 ( 22 : 17 ).

U posljednjoj četvrtini protivnici se izmjenjuju u vodstvu i poravnanju sve do rezultata 65:65, tada porečani promašuju slobodna bacanja i rade prekršaj u napadu. Nervoza je prisutna i tehnička greška lomi utakmicu , 4 slobodna bacanja i porečani se ne uspjevaju vratiti.