Turnir TOP 12 mlađih kadetkinja Hrvatske u stolnom tenisu odigran u Vrsaru

06.05.2018. 22:41; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Turnir TOP 12 mlađih kadetkinja Hrvatske u stolnom tenisu odigran u Vrsaru
31949264_1723597401052745_8810229202688147456_n

U organizaciji stolnoteniskog kluba “Vrsar” proteklog vikenda u subotu i nedjelju odigran je TOP 12 mlađih kadetkinja Hrvatske u stolnom tenisu koji je odigran u osnovnoj školi u Vrsaru.

Turnir je ponudio pregršt uzbuđenja i odličnih partija mladih stolnotenisačica.
Od domaćih predstavnica nastupile su Ana Lukez koja je je završila na 11.mjestu i Dora Popec zauzevši 5.poziciju iako je imala isti skor kao i osvajačica 3.mjesta od 8 pobjeda i 3 poraza ali zbog slabijeg zbroja poena nije završila na postolju.

Narednog vikenda igra se ekipno prvenstvo županije Istarske za mlađe kategorije a potom slijede i državna prvenstva za kadetkinje u Dugom Selu i mlađe kadetkinje u Osijeku na kojem nastupa i stolnoteniski klub”Vrsar”.