Booktiga 2024

Stolnoteniski klub “Vrsar” vrlo uspješan na prvenstvu Istarske županije

55516219_2154326374646510_4280909945349603328_n
17.03.2019. 23:49; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Stolnoteniski klub “Vrsar” vrlo uspješan na prvenstvu Istarske županije

U organizaciji stolnoteniskog kluba “Jadran” u dvorani Žatika održano je pojedinačno prvenstvo Istarske županije u svim dobnim kategorijama.
Na prvenstvu su nastupili i takmičari stolnoteniskog kluba”Vrsar” i to vrlo uspješno sa 10 osvojenih postolja.
U kategoriji klinaca Paolo Pulić osvojio je 2.mjesto.
Kod najmlađih kadetkinja također 2.mjesto Morena Brajković.
1.mjesto u konkurenciji mlađih kadetkinja za Emu Brizić koja je i u starijoj kategoriji kadetkinja osvojila medalju i 3.mjesto.
1.mjesto u konkurenciji kadetkinja zauzela je njena klupska kolegica Ana Lukez koja je ujedno bila najbolja i u konkurenciji juniorki.
Leo Lukez je bio najbolji u kategoriji kadeta dok je u konkurenciji mlađih kadeta osvojio 2.mjesto.
Jan Grujović u kategoriji juniora je na postolju sa osvojenim 2.mjestom. I na kraju najbolji u seniorskoj konkurenciji bio je Jadran Kovačev koji je zaokružio uspjehe takmičara iz stolnoteniskog kluba “Vrsar” sa još jednim 1.mjestom.