Stolni tenis: Dora Popec viceprvakinja Hrvatske

18595429_1391538890925266_2744096564164689854_o
23.05.2017. 00:55; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Dora Popec viceprvakinja Hrvatske

Proteklog vikenda u Varaždinu je održano državno prvenstvo u stolnom tenisu za mlađe kadetkinje i kadete.
Stolnoteniski klub “Vrsar” nastupio je u ekipnom dijelu i osvojio 5.mjesto u konkurenciji 8 najboljih sastava.
U skupini su izgubile susrete protiv Varaždina i Splita i upisale pobjedu protiv Pule zauzevši 3.mjesto.
U susretu za 5.mjesto pobijedile su ekipu “Vodovod” iz Osijeka. Nastupile su: Ana Lukez, Ema Brizić i Dora Popec.
U pojedinačnom dijelu natjecanja Ana Lukez zaustavljena je u skupini osvojivši 3.mjesto.
Dora Popec je došla do borbe za medalje i u četvrtfinalnom susretu izgubila od kasnije finalistice. U parovima Dora Popec sa partnericom Brunom Borovec iz Varaždina osvaja odlično 2. mjesto i postavlja svoj najbolji rezultat na državnom prvenstvu. U finalnom susretu izgubile su 3:2 iako su vodile 2:0 u setovima i 10:9 u trećem setu.
Za Doru Popec slijedi novi turnir TOP 12 mlađih kadetkinja Hrvatske.