Stolni tenis: Dora Popec brončana na Prvenstvu Hrvatske !

DORA POPEC PH-1
07.05.2019. 09:45; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Dora Popec brončana na Prvenstvu Hrvatske !

Protekli se vikend u  Dugom Selu održalo prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje te najmlađe kadete i kadetkinje.
Za Stk Jadran u konkurenciji kadetkinja nastupila je Dora Popec  koja je u igri parova osvojila dva treća mjesta. U ženskim parovima treće mjesto osvojila je sa igračicom Brunom Borovec iz Varždinskog Starr-a, dok je u mješovitom paru do drugog odličja došla igrajući sa Mislavom Posavecem iz stolnoteniskog kluba Zabok.
U pojedinačnom dijelu grupu je prošla kao druga da bi joj  u 1/8 finala ždrijeb donio igračicu sa kojom je u paru osvojila 3.mjesto odnosno Brunu Borovec koja  je bila uspješnija te rezultatom 4:1 prošla u daljnji krug natjecanja.

Povodom dana Grada Umaga održan je turnir za seniore i veterane na kojem su se takmičili igrači iz  Hrvatske , Slovenije i Italije. Na turniru su se za STK Jadran nastupali: Zvone Brizić , Luka Otočan i Leon Španić .

U konkurenciji seniora Leon je zauzeo 2.mjesto a Luka Otočan 3.mjesto.

Slijedeći vikend u Puli se održava Masters 16 najboljih u Hrvatskoj u svim kategorijama.