Stolni tenis : Antolović , Španić i Jakovetić prvaci “Malinske Open 2014” !

MALINSKA270714026
28.07.2014. 08:47; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis : Antolović , Španić i Jakovetić prvaci “Malinske Open 2014” !

U nedjelju 27.07.2014. godine u Malinskoj na otoku Krku, u sjajnoj organizaciji stolnoteniskog kluba “Malinska Dubešnica” održan je 4. “Malinska Open” turnir koji je okupio preko 60 učesnika iz klubova Crikvenice, Rijeke, Opatije, Fužina, Ljubešćice, Zagreba, Poreča, Svetog Lovreča, Nove Vasi i Malinske.

I ove godine kao proteklih sjajan rezultat i čak 7 osvojenih odličja ostvarili su članovi Poreča, Svetog Lovreča i Nove Vasi.

U kategoriji mlađih kadeta 1. mjesto osvojio je Antolović Johannes Karlo (Sv.Lovreč) dok su 3. mjesto podjelili Luka Švaganović i Luka Jovičić (oba Sv.Lovreč),  5. mjesto zauzeo je Antonio Radojković (Poreč).

U kategoriji juniora izvrsnu formu na početku pripremne sezone pokazao je sve bolji Leon Španić (Poreč) koji je u finalnom dvoboju pobjedio klubskog kolegu Marina Augustinovića sa 3-2.

U kategoriji vetarana 50-59 ulogu favorita i prvog nosioca turnira nije propustio trener Branko Jakovetić koji je sa tri pobjede u grupi te pobjedama u polufinalu i finalu osvojio 1. mjesto.

U kategoriji parova Branko Jakovetić je sa kolegom Draženom Štrigom (Ljubešćica) bio na korak do osvajanja dvostruke titule turnira ali su ipak poraženi u finalu od para Simeoni, Kršovnik (Fužine) sa 3-1 te osvojili 2. mjesto.

Ovaj prekrasan turnir bio je ujedno i mala provjera forme igrača na početku pripremne sezone a trener Jakovetić nije krio zadovoljstvo ostvarenom igrom i uspjesima svojih igrača.