Stolni Tenis : Antolović Johannes Karlo 3. na “Reno Vineku”

LJUBEu0160u0106ICA250115012
26.01.2015. 10:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni Tenis : Antolović Johannes Karlo 3. na “Reno Vineku”

Proteklog vikenda 24. – 25.01.2015. godine u Ljubešćici, u odličnoj organizaciji istoimenog kluba, održan je 3. Hsts-ov turnir iz serije “Reno Vinek”. Turnir je okupio 350 stolnotenisača i stolnotenisačica iz većine Hrvatskih klubova.

Odličan uspjeh i sjajan rezultat ostvario je mlađi kadet Svetog Lovreča Antolović Johannes Karlo koji je osvojio 3.  mjesto na ovom turniru.

Antolović je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/16 finala pobjedio sa 3-0 Smolčić Andija (Velika Gorica), u 1/8 finala Karlo je bez većih problema slavio sa 3-0 protiv igrača iz Sl.Broda Lovrić Juraja. Četvrtfinalni dvoboj donio je neizvjestan meč koji je Antolović ipak riješio u svoju korist sa 3-1 protiv Culjak Ivana iz Zagrebačkog “Tisa”. Na korak do finala Antolovića je u polufinalu zaustavio najbolji mlađi kadet Hrvatske Lovro Zovko (Zagreb) pobjedivši ga sa 3-1.Luka Švaganović (Sv.Lovreč) je nakon tri pobjede u grupi i pobjede u 1/16 finala nad Dragun Lukom (Dugo Selo) od 3-0 zaustavljen u 1/8 finala od Škoda Stjepana iz Varaždina sa 3-0.

U konkurenciji kadeta nove bodove osvojili su Antolović Johannes Karlo plasmanom u 1/8 finala i Luka Švaganović plasmanom u 1/16 finala.

U konkurenciji najmlađih kadeta Kanfanarci Matošović Antonio i Sošić Gabriel ostvarili su zadani plan, plasman u 1/16 finala gdje su oboje zaustavljeni iz daljeg natjecanja.

Odličana igra i lijep ostvaren rezultat daju veliki optimizam treneru Jakovetiću pred predstojeće prvenstvo Istarske županije za mlađe kadete koje se održava sljedećeg vikenda u Umagu.