Valfresco Uskrs S

Stolni tenis: Antolović.J.Karlo 3. na 6.Kupu grada Bjelovara !

BJELOVAR 28.09.14 001
29.09.2014. 10:07; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Antolović.J.Karlo 3. na 6.Kupu grada Bjelovara !

Proteklog vikenda 27.-28.09.2014. godine u Bjelovaru u sjajnoj organizaciji istoimenog kluba održan je 6. Kup grada Bjelovara koji je okupio preko 380 stolnotenisača i stolnotenisačica iz većine Hrvatskih klubova. Sjajan rezultat ostvario je mlađi kadet Svetog Lovreča Antolović Johannes Karlo osvojivši 3. mjesto, no krenimo redom.

U konkurenciji mlađih kadeta Antolović je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/16 finala savladao Selar Lovru (Umag) sa 3-0, u 1/8 finala bio je bolji sa 3-0 od Deklić Kevina (Umag) a u 1/4 finalu pobjedio je Leona Šanteka iz Ljubešćice sa 3-1.  Polufinalni dvoboj protiv Lovra Zovka Antolović je izgubio sa 3-0.
Sjajan uspjeh ostvario je i Luka Švaganović koji je počeo “skidati” favorite i nosioce turnira.Luka je grupu završio sa tri pobjede a u 1/16 finala bio bolji od Vinković Matea (Mihovljani) sa 3-0, u 1/8 finala Švaganović je u neviđenom dvoboju savladao favoriziranog Filipa Borovnjaka (Zagreb) sa 3-1, u 1/4 finalu, na koraku do odličja, Luku je zaustavio Ivan Bošnjak (Velika Gorica) sa 3-2.
Antonio Radojković (Poreč) zaustavljen je u 1/16 finala.

U kategoriji najmlađih kadeta sve bolji najmlađi kadet Poreča Mateo Šušljik igrao je sjajno ovaj turnir.Grupu je završio sa tri pobjede a u 1/8 finala bio bolji od Grabovački Tina (Zabok) sa 3-2 a zaustavljen je u ¼ finalu od Vincek Simona (Drava) sa 3-0.
Nove bodove osvojio je i Antonio Motošović iz Kanfanara.
U kategoriji najmlađih kadetkinja sve bolja Dora Popec iz Poreča zaustavljena je u 1/8 finala sa 3-0 od Lončarević Hane iz Zagreba.

U kategoriji kadeta nove bodove osvojili su Antolović Karlo, Luka Šaganović, Radojković Antonio.
Kadet Poreča Leon Španić zaustavljen je na korak do odličja. Španić je grupu završio sa tri pobjede da bi u 1/16 finala bio bolji od Luke Poznića iz Zaboka sa 3-0, u 1/8 finala pobjedio je Hrelec Nina iz Varaždina sa 3-2 da bi u predivnom meču prtiv Tica Jakova iz Zagreba propusti vodstvo od 2-0 u setovima i izgubio meč sa 3-2.

U kateogiriji juniora nove bodove osvojili su Marino Augustinović i Leon Šapanić oba iz Poreča.

Ostvareni rezultati , sjajna igra i dobra forma daju optimizam treneru Jakovetiću pred 13. Poreč Open koji se održava 05.10.2014. (nedjelja) u sportskoj dvorani Žatika u Poreču.