NEWS
Valfresco Uskrs S

Sportska zajednica Grada Poreča raspisala natječaj za prijem u radni odnos – domar

05.10.2017. 11:42; ; Početna / Obavijesti / Natječaji / Sportska zajednica Grada Poreča raspisala natječaj za prijem u radni odnos – domar

Na temelju odluke Izvršnog odbora od 03. listopada 2017. godine Sportska zajednica Grada Poreča objavljuje NATJEČAJ za prijem u radni odnos na određeno vrijeme od jedne godine

Domar – radnik na održavanju

Uvjeti : SSS – tehničkog usmjerenja. Uvjerenje o osposobljenosti za provedbu preventivnih mjera zaštite od požara.

Broj izvršitelja: 1

Ugovor o radu zaključuje se na određeno vrijeme od 1 godine s mogućnosti produljenja Ugovora o radu.

Prijavi je potrebno priložiti:

  • – životopis,
  • – presliku domovnice,
  • – presliku osobne iskaznice,
  • – presliku svjedodžbe o završnom ispitu,
  • – preslika vozačke dozvole,
  • – uvjerenje o nekažnjavanju,
  • – uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti,
  • – OIB.

Posebni uvjeti :

  • – probni rad u trajanju od 3 mjeseca,
  • – radno iskustvo od 2 godine na istim ili sličnim poslovima,
  • – predviđena plaća 4.000,00 kuna (netto),
  • – raspored radnog vremena: prijepodne, poslijepodne, vikendom i praznikom,
  • – poželjno iskustvo u hortikulturi i održavanju travnatih površina i sportskih terena.

Rok prijave: 17.10.2017. godine do 12:00 sati.

Pravo podnošenja prijave imaju državljani Republike Hrvatske.

U slučaju da podnositelj prijave nema Uvjerenje o osposobljenosti za provedbu preventivnih mjera iz zaštite od požara dužan je to uvjerenje steći u roku od  6 mjeseci.

Opis poslova:

Domar – radnik na održavanju neposredno obavlja poslove na održavanju objekta na koji je raspoređen, kao i održavanje čistoće i urednosti okoliša, vodi računa o korištenju  sportskog objekta u skladu s utvrđenim kućnim redom, vodi evidenciju o korištenju objekta u najmu, kao i opreme, evidentira oštećenja i kvarove, obavlja sitne građevinske radove, obavlja sitne popravke, održava, kosi i priprema nogometne terene, te vodi brigu o istima, obavlja i druge poslove po nalogu voditelja.

Pisane ponude dostavljaju se u zatvorenim omotnicama na adresu:

Sportska zajednica Grada Poreča, Poreč, Nikole Tesle 16, uz naznaku –„Natječaj-ne otvaraj“.

U obradu će se uzeti samo prijave koje budu zaprimljene u Sportskoj zajednici Grada Poreča, u roku.

Nepotpune ponude neće se uzeti u razmatranje.

Prije postupka odabira kandidat može biti pozvan na razgovor – intervju.

O rezultatu izbora kandidat će biti obaviješten pisanim putem.

PREDSJEDNIK

Alfredo Mendiković