Šoškić rastužio jedinog predsjednika-trenera u Hrvatskoj

19.10.2017. 01:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Šoškić rastužio jedinog predsjednika-trenera u Hrvatskoj
Šoškić

Velika pobjeda nogometaša Jadrana koji se sada doimaju nezaustavljivo! Pao je i Zagreb na Velom Joži, momčad koja je do ovog kola bila četvrta na ljestvici. Sada su im Porečani stigli na bod zaostatka.

Domaćinu je pobjedu donio Enis Šoškić “pospremivši” u gol jedan centaršut Matka Videkića u 40. minuti. Utakmica nije obilovala prigodama do 90. minute kada je Jadran mogao pobjedi dodati epitet “uvjerljiva”.

Naime, najprije je Marko Kepčija zaobišao i vratara pa se “spetljao”, a onda u sljedećem napadu glavom s peterca poslao loptu preko gola. Kraj utakmice donio je i brigu na lice jedinog predsjednika-trenera u državi, Dražena Medića.