Slovenski rukometaši jučer bili bolji od RK " Poreč"

20.01.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Slovenski rukometaši jučer bili bolji od RK " Poreč"

Domaćin je praktički vodio cijelu utakmicu, a najveće vodstvo je dostigao u 52.minuti kada su vodili rezultatom 28:24. Na žalost, to vodstvo nisu uspjeli zadržati, iako su igrom zaslužili ovaj uspjeh. Razlog treba potražiti u redovima gostujuće ekipe koja nije odustajala od pobjede, ali i u lošijoj završnici domaćina u odlučnim trenucima. U posljednjem napadu na utakmici trener Saša Ilić je zatražio minutu odmora kako bi dao posljednje savjete svojim igračima, a na semaforu je svijetlilo 30:30. Na opće iznenađenje suci podižu ruku za pasivan napad, domaćini brzo završavaju napad, Mateuš Skok brani, a u brzom protunapadu već spomenuti Golčar postavlja konačni rezultat.

U utakmici za treće mjesto "Kolubara" je teže od očekivanoga savladala trećeligaša "Rovinja" rezultatom 31:22, tako da rezultat vara.

Po završetku susreta, Ilija Pupovac, otac pokojnog igrača je svim ekipama podijelio nagrade.

"Poreč" – "Gorenje" 30:31 (17:15)

Ivan Stevanović, Vedran Mataija 2, Stevan Popov 2, Saša Breščić 1, Ilija Lovrinović 8 (3), Dean Turković 2, Vedran Banić 1, Irfan Kovač 5, Mario Šporčić 5, Marko Rudonjić, Matija Rađaković 1, Davor Turković, Vladimir Gruičić 3 i Ivan Sever

Morten Sejer, Branko Tomše, Niko Medved 2, Boštjan Kaveš 6, Luka Peterlin, Marko Oštir 4, Sebastjan Sović 4, Aleš Sirk 3, Mateuš Skok, Petar Marušić, Primoš Prošt, Thomas Gautschi 4, Pavel Baskhin 4, Anže Kljajić, Alen Blažević 2 i Rok Golčar 2