Rukomet: Poreč do važnih gostujućih bodova, Gavranović pokazao da će biti veliko pojačanje

21950649_1422518541117287_6401751641767791262_o
24.09.2017. 10:47; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč do važnih gostujućih bodova, Gavranović pokazao da će biti veliko pojačanje

Dinko Đanković, trener Porečana, mora biti ponosan na izvedbu svojih rukometaša koji su sinoć odnijeli bodove iz Vinkovaca. Spačva je izrazito domaćinska momčad pa su ovi bodovi još i vrijedniji.

Čvrsta, na trenutke i agresivna prvenstvena utakmica bila je izuzetno napeta i neizvjesna sve do trenutka kada gosti sa 13:14 odlaze na četiri gola prednosti golom Rađakovića u 49. minuti. Do kraja su mirno obranili tu svoju prednost Porečani.

Najbolji kod domaćina bio je Marko Nađ sa četiri gola uz standardno dobru rolu vratara Stojanovića dok je goste predvodio novopridošli pivot Filip Gavranović, strijelac šest golova. Ipak, kada Spačvu na njenom terenu “zadržiš” na 19 poena tada treba pohvale dati i obrani na čelu sa vratarom Carom te Petrovom.

VINKOVCI – OŠ Bartol Kašić – Gledatelja: 300

PREMIJER HMRL – 1.KOLO – Suci: Gladović i Volenik (Virovitica)

SPAČVA – POREČ 19:20 (9:9)

SPAČVA: Stojanović D., Jurić M., Karaula, Kordi 1, Jurić I. 2, Mihaljević 1, Vešligaj 1, Nađ 4, Nedić 1, Ereš, Vignjević 1, Stojanović T., Božić 2, Babić, Vukušić 2, Ranogajec 3

POREČ: Mataija 3 (1), Medved, Thoss 3, Perić 4, Car 1, Mofardin, Petrov, Gavranović 6, Filipović 1, Ventin, Rađaković 2 (1), Pribetić

Isključenja: Spačva 14 minuta (Nađ 4, Babić 4, Božić 2, Nedić 2 i Karaula 2) Poreč 10 minuta (Gavranović 4, Petrov 2, Pribetić 2, Mataija 2)