Rukometašice Poreča pobijedile Ogulin 38:20

30703938_10213546159145698_2966812371256868864_n
19.04.2018. 08:18; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometašice Poreča pobijedile Ogulin 38:20

U sportskom centru žatika, u srijedu 18.04.2018. godine odigrano je 14. kolo natjecanja 3. Hrvatske rukometne lige zapad za žene.

U unaprijed odigranoj utakmici 14. kola 3. HRL Porečanke su ubilježile novu pobjedu nad oslabljenoj ekipi  ŽRK Ogulin.

Samo u prvih desetak minuta gostujuće igračice su bile ravnopravan protivnik do rezultata 6:6, nakon toga domaće igračice nameću jači ritam te do kraja poluvremena stvaraju prednost od 11golova razlike. Nastavak utakmice protekao je u istom ritmu bez opuštanja, čvrstom igrom u odbrani i raznovrsnim napadačkim akcijama iz minute u minutu povećavale su prednost u golovima koja je na kraju utakmice narasla na velikih 18 zgoditaka razlike.