Rukometašice poražene od igračica Liburnija Opatije 23:26

26.10.2017. 12:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometašice poražene od igračica Liburnija Opatije 23:26
zrk porec vs liburnija 20171025 007

U sportskoj dvorani Intersport Centra, Zelena Laguna  u srijedu 25.10.2017. godine odigrano je 2. kolo natjecanja 3. Hrvatske rukometne lige zapad za žene.

U vrlo uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici do samoga kraja naše rukometašice nisu uspjele doći do druge domaće pobjede.
U prvom poluvremenu imale su odličnu igru i rezultat, u jednom trenutku imale su i četiri zgoditka predosti a onda krajem prvog poluvremena nekoliko naših izgubljenih lopti vratilo je gostujuće rukometašice u igru.

Sredinom drugom poluvremenu uslijedio je pad koncentracije zbog umora naših glavnih igračica, pad u igri naročito se odrazio u našoj odbrani što su gošće iskoristile i u samoj završnici došle do vrijednih bodova.

2.kolo HRLŽ zapad ŽRK Poreč – ŽRK Liburnija Opatija  23:26 (15:14)