Rukometašice pobjedile u Umagu – ŽRK UMAG 2 – ŽRK Poreč 25:32 (11:12)

03.11.2017. 11:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometašice pobjedile u Umagu – ŽRK UMAG 2 – ŽRK Poreč 25:32 (11:12)
zrk turnir samobor 044
U Umagu je u četvrtak 02.11.2017. godine odigrana zaostala utakmica 3. kola natjecanja 3. Hrvatske rukometne lige zapad za žene.

U uzbudljivoj i zanimljivoj utakmici naše rukometašice su uspjele doći do vrlo vrijedne  gostujuće pobjede.
Domaće rukometašice odlično su krenule u utakmicu i sredinom prvog poluvremena imaju najveće rezultatsku prednost od 6:2, nakon toga bude se naše igračice, do kraja poluvremena izjednačuju i na odmor odlaze sa golom prednosti.
Drugo poluvrijeme naše rukometašice nastavljaju u istom ritmu, potpuno su nadigrale svoje protivnice, nisu ispuštale vodstvo koje je na kraju naraslo na 7 golova razlike i potpuno zasluženo odnose bodove u Poreč.
Odličnom igrom i pobjedom u gostima naše rukometašice šalju poziv svim prijateljima rukometa da ih dođu bodriti u nedjeljnom susretu kada ugošćuju ekipu Liburnija Matulji, susret počinje u 16:00 sati u dvorani Veli Jože.