Rukomet: U Velom Joži pobijeđena i nadigrana snažna Dubrava POREČ – DUBRAVA 26:23 (14:9)

22.04.2018. 00:08; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: U Velom Joži pobijeđena i nadigrana snažna Dubrava POREČ – DUBRAVA 26:23 (14:9)
135287_523674250976870_269504744_o

Sjajna predstava porečkih rukometaša! Dubrava je momčad koja je prije neki dan pobijedila još snažniji NEXE, a danas su igrači proslavljenog vratara Vlade Šole morali priznati Porečanim da su bili bolji.

I zaista, gost je imao samo tri vodstva na utakmici – 0:1, 1:2 i 2:3. Nakon toga, sve je pripalo domaćinima koji su tako nakon odigravanja utakmica sa svim preostalim sudionicima Lige za prvaka gotovo pa zacementirali petu poziciju te sada mogu razmišljati i o stepenici više.

Sjajan je danas bio Filip Perić, s osam pogodaka, ali je i Filip Gavranović dodao njih šest. Moreno Car je, kao i njegov kolega Domagoj Grahovac na drugoj strani, obranio deset lopti. Kod gostiju najbolji Luka Vinković s devet preciznih udaraca.

POREČ – SD Veli Jože

PREMIJER HMRL – LIGA ZA PRVAKA – 5. KOLO – Suci: Cindrić i Gonzurek (Osijek)

POREČ – DUBRAVA 26:23 (14:9)

POREČ: Štifanić, Mataija 3, Medved, Thoss 1, Gavranović 6, Miličević, Perić 8 (1), Car 1 (1), Mofardin 2, Petrov, Pribetić, Popović, Žagar, Rađaković 5 (1)

DUBRAVA: Vidmar, Kelemen, Pleš, Volar 2, Šuker, Vida 3, Radoš 4 (1), Vinković 9 (4), Maričić, Samardžić 1, Ivanković 2, Marković 1, Grahovac M., Grahovac N. 1, Grahovac D., Buneta

Isključenja: Poreč 4 minute (Gavranović 2, Petrov 2) Dubrava 10 minuta (Volar 2, Šuker 2, Ivanković 2, Grahovac M. 2, Buneta 2)