Rukomet: RK Poreč – RK Mladi rudar 29:24

16.10.2004. 00:00; ; Početna / Novosti / Rukomet: RK Poreč – RK Mladi rudar 29:24

Pred nešto više od 400 gledatelja, koji su još uvijek više kazališna nego rukometna publika, susret su bolje otvorili gosti i tjekom gotovo cijelog prvog poluvremena imali prednost do 2 gola razlike. Cijeli susret ali pogotovo prvo poluvrijeme obilježio je golman Mladog Rudara Endi Petrić bravuroznim obranama. Ipak na poluvrijeme se odlazi sa 12:12 a u nastavku se do 40 minute igra gol za gol, kada u igru po prvi put ulaze Ilić i Božić. Tada počinje pucati agresivna gostujuća obrana 3-2-1 i stvara se razlika sa 18:18 na 20:18, te do konačnih 29:24.

U jednoj korektonoj utakmici uz solidno suđenje sudačkog para Kirinčić-Rinaldis mrlju ostavlja ispad gostujućeg trenera Brezca u 58.minuti. Iziritiran odlukom baca kanticu sa ljepilom na teren te opravdano dobiva 2 minute zbog nesportskog ponašanja.

U ekipi Poreča koja je ipak podbacila i nije odigrala na očekivanoj razini moramo pohvaliti Davida Petrića te Borisa Lisicu i Želimira Popovića.

Slijedeća dva tjedan prva ekipa Poreča igra u gostima u Ivaniću i Sisku dok druga ekipa dočekuje već sutra u 18h RK "Vinodol".

RK "POREČ" RK "MLADI RUDAR" 29:24