Booktiga 2024

Rukomet: PREMIJER HMRL/KAŠTEL STARI: RK Ribola Kaštela-RK Poreč 28:24 (14:14)

08.02.2016. 00:57; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: PREMIJER HMRL/KAŠTEL STARI: RK Ribola Kaštela-RK Poreč 28:24 (14:14)
2016-02-08_00h55_24

Niti rukometaši Poreča nisu uspjeli ostati neporaženi kod Ribole Kaštele. Dojam je da je presudila posljednja minuta prvog dijela kada su gosti primili tri pogotka.

Perajica i Perić doveli su Porečane do 0:2, a u devetoj potonji pogađa za 2:7. No, trgnuli su se nakon toga Dalmatinci pa smanjuju do 12. kada Jukić zabija za 5:7. Do te posljednje minute prvog poluvremena Porečani imaju konstantno dva ili tri pogotka prednosti, a tad, na 11:14, uzastopno pogađaju Ilić, Jukić i Banović pa se na odmor odlazi u egalu.

Potrošilo je to psihički rukometaše Dinka Đankovića pa domaći početkom nastavku kreiraju seriju 3:0 do 35. minute. Sljedeća serija dogodila se na 19:17 kada Kaštelani četiri puta uzastopno pogađaju i rješavaju utakmicu u svoju korist.

Kod domaćih najbolji Davor Javorčić, maksimalan sa šest pogodaka dok je goste predvodio Filip Perić sa sedam pogodaka, sa samo jednim promašajem.