Rukomet: Porečani dobro namučili vječnog prvaka

25.03.2018. 09:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Porečani dobro namučili vječnog prvaka
89C94E00-20E0-4F34-A201-74902D650F2E-660x330

Rukometaši Poreča mogu biti ponosni na otpor kojeg su jučer pružili vidno kvalitetnijem protivniku. PPD Zagreb upisao je zasluženu pobjedu, ali trener Poreča Dinko Đanković ima zašto biti zadovoljan obzirom kako mu je momčad izgledala.

O utakmici dovoljno govori podatak da je PPD Zagreb prvi put na tri gola prednosti pobjegao u 41. minuti. U tom odnosu snaga ušlo se i u posljednjih deset minuta igre te je iskusni domaćin sačuvao, još i povećao, prednost.

Domagoj Pavlović i Zlatko Horvat su s po pet pogodaka bili najbolji kod PPD Zagreba, a goste je predvodio Filip Perić s jednim više. Treba reći i da je Moreno Car upisao 11 obrana.