Rukomet: Poreč – Spačva 27:24

27.05.2018. 11:49; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Spačva 27:24

Teže od očekivanog svladali su rukometaši Poreča momčad Spačve, no na kraju je jedino bitno da se bodovi pišu Porečanima, iako je još na poluvremenu bilo neriješeno, 13:13. Shvativši da je vrag odnio šalu, ubacili su Porečani u brzinu više te se nakon prvog poluvremena, u periodu od 41. do 46. minute odvojili od 17:16 do 21:16, serijom od četiri uzastopna pogotka te na koncu mirno priveli utakmicu kraju.

Kod Porečana su najefikasniji bili Filip Perić i Matija Rađaković postignuvši svaki po šest zgoditka, no valja spomenuti i stopostotnog Mirka Petrova s pet pogodaka od isto toliko pokušaja.

POREČ – SD Veli Jože – PREMIJER HMRL – LZP – 9. KOLO

POREČ – SPAČVA 27:24 (13:13)

POREČ: Nikić, Mataija, Medved 1, Thoss 3, Štifanić, Miličević, Perić 6, Car (7), Mofardin 1, Petrov 5, Pribetić 1, Popović F., Žagar, Rađaković 6, Popović K., Gavranović 4

SPAČVA: Stojanović D., Jurić M. 4, Jurić I. 1, Mihaljević, Nađ 4, Nedić 1, Blašković, Božić 5, Babić 5, Vukušić, Lučić, Ranogajec 1, Ćuk 3, Ereš (6)

Isključenja: Poreč 12 minuta (Gavranović 2, Petrov 4, Mofardin 2, Miličević 4), Spačva 4 minuta ( Babić T. 2, Ranogajec 2)