Rukomet: Poreč pobijedio Crikvenicu u Crikvenici sa 40:29 !

24.09.2005. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč pobijedio Crikvenicu u Crikvenici sa 40:29 !

Više detalja o utakmici očekujemo u tijeku nedelje sa web-a RK Poreč.

Članak iz Glasa Istre, 25.9.:

CRIKVENICA – Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 250. Suci: Vukušić (Zagreb), Sarajlić (Velika Gorica).

CRIKVENICA: Dokmanović, Montanari 2, Pezelj 11 (4), Vidović 1, Rukavina 1, Horvat 1, Načinović 5, Šuljić 4, Prokopić 2, Jelovac, Mišković, Paljar 2, Župan, Gigov.

POREČ: Ilić, Borotić 1, Mataija 3, Popov 5, T. Matošević 6, Beaković, Turković 7 (5), Šimunović, Maraković 8, Šporčić 1, Matošević, Laković 2, Lisica 4, Gorenac 3 (2).

Sedmerci: Crikvenica 4 (4), Poreč 7 (7). Isključenja: Crikvenica 10, Poreč 12 minuta.

Gosti iz Poreča tijekom cijelog prvog poluvremena dominirali su igrom i diktirali rezultat. Pokušavali su Porečanima parirati Načinović i Pezelj, ali samo dvojica raspoloženih igrača premalo je da bi se lider mogao zaustaviti. Nedostatne su bile i obrane Dokmanovića (9), jer je bio kao na streljani, s obzirom da je u obrani Kiraca propuštalo na sve strane. Sve domaće slabosti izašle su na vidjelo. U drugom poluvremenu razigrao se Popov u redovima »Poreča«, pa su gosti stalno povećavali razliku. Tužna crikvenička jesen se nastavlja.